Altaria Solutions Sp. z o. o.
Twój partner w telekomunikacji
Produkty

Spectracom

Spectracom - już przez ponad trzy dekady klienci firmy polegają na produktach, które firma proponuje w zakresie synchronizacji czasu. W tym czasie Spectracom opracował istotne techniczne rozwiązania oraz platformy produktów zwracając jednocześnie uwagę na indywidualną obsługę klienta oraz jego wsparcie.

Spectracom to ekspert w zakresie wytwarzania, dystrybucji oraz pomiaru dokładnego czasu i częstotliwości dla konkretnych aplikacji, ma na celu dostarczenie kompletnych rozwiązań. Szerokie portfolio produktów obejmuje bezpieczne serwery czasu oraz zegary, urządzenia takie jak GPS czasu i częstotliwości odniesienia, liczniki częstotliwości i analizatory, symulatory GPS i generatory sygnałów, systemy wyrównywania mikrofalowego, wyposażenie i oprogramowanie aplikacji.

W 2007 Spectracom stał się częścią Orolia Group (NYSE Alternext Paris - FR0010501015 - Aloro), grupy specjalizującej się w precyzyjnym pozycjonowaniu i nawigacji. Spectracom kontynuuje dziedzictwo silnych firm, ich lokalną obsługę, a portfel produktów jest naprawdę bogaty i ma zasięg globalny.

www.spectracomcorp.com

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2012 - Copyright Altaria Solutions Sp. z o.o.