Altaria Solutions Sp. z o. o.
Twój partner w telekomunikacji
Produkty

Technika światłowodowa / OPM/OLS / FX40

FX40

FX40 - Miernik Mocy Optycznej / Źródło Świała

  • Główne cechy:

    - testy singlemode i multimode

    - pomiary PON, CATV, telekomunikacyjne oraz LAN/WAN

    - dwufalowe źródło światła i miernik mocy

    - wysoka dokładność oraz zakres dynamiki

    - zapis pomiarów OPM

    - transfer wyników do PC do generowania raportów

  •  - Zakres długości fal 800nm do 1700nm

    - Kalibrowane długości 850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625 nm

    - Typ detektora OPM InGaAs 1 mm

    - Zakres pomiary mocy:

    -65 to +10 dBm (PM1)
    -50 to +25 dBm (PM2)

    - Dokładność +0.2 dB lub 5%

    - Liniowość: 0.1 dB

    - rozdzielczość wyświetlacza: 0.01 dB

    - port microUSB

    - wymienne konektory FC/SC/ST/LC, Uniwersalne 1.25/2.5 mm

 
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2012 - Copyright Altaria Solutions Sp. z o.o.