Altaria Solutions Sp. z o. o.
Twój partner w telekomunikacji
Produkty

Technika światłowodowa / OTDR / OPX-BOX

OPX-BOX

OPX-BOX - moduł OTDR współpracujący z PC lub tabletem

  • OPX-BOX - minOTDR może być zarządzany przez USB jak i Bluetooth. Dedykowane oprogramowanie na iOS,Windows, Linux i Android.

    OTDR wspiera do 3 długości fal wraz z 1625nm (LIVE) lub 1650nm (LIVE)

    Dynamika do 41dB i strefy martwe 1/4m

    Opcjonalne źródło światła lub VFL (może być włączone lokalnie)

    OPX-BOX+ może być podłączony do komputera lub do platform MTT+ lub FX/RxT.

     

    Prezentacja rozszerzenia możliwości platformy MTT+ o pomiary MM za pomocą OPX-BOX+

     

    Podłączenie OPX-BOX do smartphona


  • Modele:

     Multimode OTDR:

    - 850/1300nm 22/22dB

    - 850/1300nm 26/28dB

    Singlemode OTDR:

    - 1310/1550nm 27/25dB

    - 1310/1550nm 36/34dB

    - 1310/1490/1550nm 36/34/34dB

    - 1310/1550//1625(F)nm 36/34/38dB

    Long Range:

    - 1310/1550nm 39/36dB

    - 1310/1490/1550nm 39/35/36dB

    - 1310/1550//1625(F)nm 39/36/39dB

    - 1310/1550//1650(F)nm 39/36/39dB

    - 1625(F)nm 39dB

 
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2012 - Copyright Altaria Solutions Sp. z o.o.